EN|RU|UK
 Політика України
  5544  23

 Кіпрський суд "розморозив" активи компанії, - СКМ

Наприкінці 2017 року Окружний суд Нікосії наклав тимчасовий арешт на суму до 820 млн дол. на ряд компаній групи СКМ.

У середу, 6 червня, Окружний суд Нікосії виніс рішення на користь української фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ), скасувавши попереднє розпорядження про обмеження на відчуження деяких активів холдингу. Таким чином, наразі активи СКМ "розморожені", передає УНІАН.

"Ми дуже раді сьогоднішньому рішенню Окружного суду Нікосії – про скасування судової заборони, а значить, про зняття всіх обмежень на розпорядження активами групи СКМ, які були накладені цією забороною, - заявив директор з міжнародних відносин та зв'язків з інвесторами СКМ Джок Мендоза-Вілсон. - Більше того, у своєму рішенні суд зазначив, що в грудні 2017 року компанія Raga Establishment Ltd неправомірно домоглася заборони, для якої відсутні реальні підстави. Це наочно демонструє поведінку Raga Establishment Ltd в суперечці та справжній характер її позовів проти групи СКМ на території Кіпру. Ми наполягаємо, що всі ці позови безпідставні, так само як і судова заборона, яка сьогодні була скасована. СКМ продовжить активно захищатися від позовів Raga Establishment Ltd і відстоювати свої позиції на території Кіпру та в інших юрисдикціях".Нагадаємо, що в кінці 2017 року внаслідок правового спору групи СКМ з компанією Raga Establishment Ltd щодо статусу ПАТ "Укртелеком" Окружний суд Нікосії наклав тимчасовий арешт (на суму до $820 млн.) на ряд компаній групи СКМ, розташованих на Кіпрі.Причиною судових розглядів стали юридичні умови договору купівлі-продажу "Укртелекому" групі СКМ у 2013 році. У документі, стверджують юристи вітчизняного холдингу, продавець в особі Raga Establishment Ltd заявив про виконання умов приватизаційного договору 2011 року, укладеного з Фондом державного майна України (ФДМУ).

Нагадаємо, що йдеться про взяті Raga Establishment Ltd на себе зобов'язання інвестувати кошти в розвиток інфраструктури ПАТ "Укртелеком". У СКМ заявляють, що це зобов'язання не було виконано. Зрештою, після того, як групі стало про це відомо, вона спробувала розірвати угоду та зажадала повернути їй передоплату - $100 млн. Проте Raga Establishment Ltd подала позов проти СКМ з вимогою виплатити їй за актив повну суму в розмірі $760 млн. У вересні 2016 року СКМ подала зустрічний позов до Лондонського міжнародного арбітражного суду (LCIA), вимагаючи анулювати угоду купівлі-продажу ПАТ "Укртелеком", унаслідок чого акції найбільшого вітчизняного оператора фіксованого зв'язку були б повернені Raga Establishment Ltd, а СКМ отримала б назад суму передоплати. Поки тривали судові розгляди, у квітні 2017 року ФДМУ подав позов про розірвання приватизаційного договору і повернення акцій "Укртелекому" в державну власність, що свідчить про невиконання Raga Establishment Ltd зобов'язань щодо приватизаційного договору.Источник: https://censor.net.ua/ua/n3070137
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору