EN|RU|UK
 Події
  1666  3

 Повну стенограму засідання Рахункової палати, де виступав Лінчевський, досі не отримано, - МОЗ. ДОКУМЕНТ

Станом на 5 червня МОЗ не отримало остаточний варіант звіту Рахункової палати щодо ефективності використання бюджетних коштів за програмою "Лікування громадян України за кордоном" і повної стенограми засідання Рахункової палати за 15 травня 2018 року.

Про це йдеться в заяві міністерства в Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Ми вважаємо, що поширення вибіркових фрагментів стенограми та аудіозапису до опублікування повного звіту та повного оригінального аудіозапису засідання Рахункової палати, що відбулося 15 травня 2018 року, може свідчити про заангажованість певних посадових осіб Рахункової палати", - зазначили в МОЗ, наголосивши на неприпустимості використання цього незалежного органу бюджетного контролю як інструменту політичних атак.

Крім того, міністерство двічі офіційно просило Рахункову палату надати стенограму згаданого засідання, однак відповіді досі не отримало.

"МОЗ України зверталося до Рахункової палати листом № 13-04/04/12095 від 15 травня 2018 року з проханням надати стенограму засідання Рахункової палати, яке відбулося 15 травня. Однак, відповіді на лист станом на 5 червня не надійшло. 5 червня Міністерство повторно звернулося до голови Рахункової палати Валерія Пацкана листом № 01.6/128/14041 з проханням надіслати повну стенограму виступу заступника міністра охорони здоров’я України Олександра Лінчевського, а також надати МОЗ України аудіозапис засідання Рахункової палати", - йдеться в заяві.

Повну стенограму засідання Рахункової палати, де виступав Лінчевський, досі не отримано, - МОЗ 01
Повну стенограму засідання Рахункової палати, де виступав Лінчевський, досі не отримано, - МОЗ 02

Як повідомлялося, в понеділок кілька парламентських фракцій заявили про неприпустимість заяв О.Лінчевського щодо лікування онкохворих за кордоном і зажадали його відставки. Йшлося, зокрема, про деякі фрази зі стенограми виступу О.Лінчевського.

У відповідь на це О.Лінчевський заявив про спотворення в ЗМІ і соцмережах його зауважень з приводу ефективності програми лікування українських громадян за кордоном і підкреслив, що його слова були вирвані з контексту. За його словами, одним із закидів МОЗ з боку Рахункової палати було неефективне використання коштів, а також те, що 25% пацієнтів, що відправляються на лікування за кордон, згодом вмирають. "Наша позиція ... незалежно від біології захворювання, незалежно від тяжкості захворювання, навіть якщо запропоноване лікування може лише полегшити захворювання або продовжити життя, навіть якщо біологічно це неможливо, необхідно використовувати всі шанси, кожну найменшу надію", - уточнив заступник міністра.

О.Лінчевський також зазначив, що за останні два роки кількість пацієнтів, відправлених на лікування за кордон, перевищує їх кількість за останні роки існування програми.

Повну стенограму засідання Рахункової палати, де виступав Лінчевський, досі не отримано, - МОЗ 03

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3070039
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору