EN|RU|UK
 Політика України
  44710  277

 Українців закликали прийти в четвер під ВР на мітинг на підтримку законопроекту про Антикорупційний суд: Назад дороги немає, ми маємо перейти до нових правил гри

Народні депутати мають ухвалити законопроект про Антикорупційний суд у редакції, на якій наполягають Венеціанська комісія і МВФ з правом міжнародних експертів на вето під час добору кандидатів до Вищого антикорупційного суду. Водночас, українцям потрібно прийти в четвер, 7 червня, під Верховну Раду на акцію на підтримку ухвалення законопроекту про Антикорупційний суд.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов. Також про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав співзасновник громадянської платформи "Нова країна" Валерій Пекар.

"Отже, що я дізнався в останні дні:

 1. Що корупція -- це не біда.
  2. Що МВФ нам не потрібен.
  3. Що антикорупціонери гірше за корупціонерів.
  4. Що Захід є ворогом України і хоче скупити наші чорноземи.
  5. Що у нас профіцит бюджету внаслідок стрімкого економічного зростання.
  6. Що Ахметов не сидить, а значить, НАБУ не потрібно.
  7. Що антикорупціонери зацікавлені в корупції, бо інакше їм грошей не дадуть.
  8. Що у всьому винен Сорос.
  9. Що НАБУ нікого не посадило, а значить, не працює (нагадаю, посадити може лише суд, але багато людей вважають інакше).
  10. Що Україна не має великих боргів, а це нас просто лякають.
  11. Що Україні треба обрати власний шлях і не слухати нічиїх порад.
  12. Що корупцію вже переможено.

Чудові твердження, і найближчим часом буде більше і різноманітніше", - написав Пекар.

"Тому я завтра о 9:30 буду під Верховною Радою, щоб нагадати народним депутатам: звільнитися від створення Антикорупційного суду за міжнародними вимогами не вийде", - резюмував він.

До аналогічного висновку прийшов і Юрій Бутусов: "Четвер - важливий день. Акція під Верховною Радою, на якій треба бути. Треба показати народним депутатам, що це одна з останніх можливостей для ухвалення закону про Антикорупційний суд, це репутація не тільки влади, а й усієї країни, і кожен, хто це усвідомлює, має зробити свій внесок і свій вчинок. Антикорупційний суд, де конкурсна комісія буде діяти узгоджено з нашими західними союзниками, - це важливий політичний крок у розвитку демократії в Україні, це пріоритет для держави і суспільства. Тому, пропоную зустріч".

"ОСТАННЯ БИТВА ЗА АНТИКОРСУД. Країна підійшла до фіналу. Ухвалення такого необхідного Антикорупційного суду вже не за горами. Наші міжнародні партнери з ЄС і МВФ не дурні і принципово стоять до кінця: міжнародні експерти матимуть право вето на кандидатів у судді Антикорупційного суду, або Україна не отримає чергового траншу МВФ і макрофінансової допомоги з ЄС. Довіри до сьогоднішньої судової системи (яка за ідеєю влади мала обрати суддів антикорсуду) - немає, від слова зовсім. Президент Порошенко прекрасно усвідомлює, що без траншу МВФ і макрофінансової допомоги ЄС - Україна в найближчий рік матиме перспективу дефолту. Тому він змушений буде прийняти вимоги міжнародних кредиторів. Тепер м'яч на стороні Верховної Ради. Депутати мусять знайти голоси за Закон в редакції, яка передбачає вето міжнародних експертів на добір суддів до Вищого антикорупційного суду", - додав журналіст.

"Тому. Ми, небайдужі громадяни, звертаємося до всіх голів фракцій Верховної Ради і закликаємо народних депутатів підтримати законопроект про Вищий антикорупційний суд у редакції, яку вимагає МВФ і Венеціанська комісія, з правом вето міжнародних експертів під час добору суддів. Якщо таке голосування буде провалено - ми залишаємо за собою право на всі дозволені законом методи впливу на політиків, які захочуть провалити цей законопроект. Назад дороги немає, ми мусимо перейти до нових правил гри і до нового справедливого суспільного договору", - резюмував Бутусов.

Нагадаємо, Рада почала розгляд поправок до законопроекту №7440 "Про Вищий антикорупційний суд" 23 травня. Нардепам необхідно розглянути 1927 поправок до нього. Станом на ранок 6 червня парламенту залишилося розглянути 271 поправку. Ухвалення закону є однією з вимог МВФ для надання Україні чергового траншу.

Українців закликали прийти в четвер під ВР на мітинг на підтримку законопроекту про Антикорупційний суд: Назад дороги немає, ми маємо перейти до нових правил гри 01
Українців закликали прийти в четвер під ВР на мітинг на підтримку законопроекту про Антикорупційний суд: Назад дороги немає, ми маємо перейти до нових правил гри 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069964
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору