EN|RU|UK
 Політика України
  8287  32
Матеріали за темою:

 ВККСУ рекомендувала для переведення до інших судів без конкурсу 23 судді. ПЕРЕЛІК

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) 5 червня вирішувалося питання щодо рекомендування для переведення на посаду судді до іншого суду того самого або нижчого рівня без конкурсу у зв'язку з припиненням роботи суду.

Як пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ВККСУ, учасники вирішили рекомендувати перевести 23 судді у Вінницьку, Донецьку, Закарпатську, Запорізьку, Луганську, Полтавську, Харківську, Херсонську, Черкаську, Чернігівську області та Київ.

ВККСУ рекомендувала для переведення до інших судів без конкурсу 23 судді 01
ВККСУ рекомендувала для переведення до інших судів без конкурсу 23 судді 02

Крім того, повідомляється про початок процедури призначення суддів на місця: "5 червня 2018 року на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України розглядалося питання щодо рекомендування для призначення на посади суддів. Відповідність займаній посаді судді, який призначений на посаду терміном на п'ять років до набуття чинності Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)", має бути оцінена в порядку, встановленому законом".

З огляду на результати кваліфікаційного оцінювання судді на відповідність займаній посаді, ВККСУ рекомендувала для призначення 85 суддів.

ВККСУ рекомендувала для переведення до інших судів без конкурсу 23 судді 03
ВККСУ рекомендувала для переведення до інших судів без конкурсу 23 судді 04

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069949
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору