EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж, Здоров'я
  19015  42

 "Хочу дихати", - у Маріуполі відбувся екологічний мітинг-флешмоб. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Більш ніж тисяча жителів Маріуполя вийшла на мітинг - флешмоб "Хочу дихати, за чисте повітря". Захід відбувся сьогодні на площі Свободи в центрі міста.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ у Маріуполі

Організаторами виступили кілька екологічних активістів міста. Їх мета - привернути увагу суспільства і центральної влади до екологічної проблеми Маріуполя, викликану шкідливим впливом металургійних комбінатів на довкілля. (У місті працюють 2 промислових гіганти, - "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" та "Металургійний комбінат "Азовсталь". -  Ред).

"Ми вимагаємо припинити економити на нашому здоров'ї і зробити виробництво менш згубним, як у  країнах Євросоюзу. А поки наші комбінати думають тільки про прибуток і планують збільшити обсяги виробництва, а,значить, виростуть і викиди шкідливих речовин", - розповів один з організаторів акції Валерій Авер'янов.

На самому мітингу присутні скандували "Ми хочемо дихати" і "Рінате, фільтруй". Заклик був адресований власнику металургійних комбінатів Рінату Ахметову модернізувати виробництво, зменшивши обсяг шкідливих викидів. Багато жителів прийшли в медичних масках, що символізувало забруднене повітря в місті.

Також учасники провели флешмоб, у якому продемонстрували, як місто накриває димом, імпровізована смерть торкається кожного жителя, і той вмирає. Організатори зачитали маніфест і зібрали підписи з вимогою до заводів вплинути на екологічну ситуацію в Маріуполі. За словами організаторів, сьогодні був тільки перший крок і вони продемонстрували м'яку форму протесту. Якщо їх не почують, вони готові до більш рішучих дій.

Хочу дихати, - у Маріуполі відбувся екологічний мітинг-флешмоб 01
Хочу дихати, - у Маріуполі відбувся екологічний мітинг-флешмоб 02
Хочу дихати, - у Маріуполі відбувся екологічний мітинг-флешмоб 03
Хочу дихати, - у Маріуполі відбувся екологічний мітинг-флешмоб 04
Хочу дихати, - у Маріуполі відбувся екологічний мітинг-флешмоб 05

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069930
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору