EN|RU|UK
 Суспільство
  32403  266

 Письменниця Ніцой вимагає відставки Грицака за "російськомовність" СБУ: "За нашу безпеку відповідає "мнє так удобнєй?"

Дитяча письменниця Лариса Ніцой, яку СБУ викликала на допит у зв'язку зі справою Бабченка, відмовилася спілкуватися з представниками спецслужб російською мовою.

Відповідне звернення до Президента України Петра Порошенка і голови СБУ Василя Грицака вона опублікувала на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук, інформує Цензор.НЕТ.

Вона повідомила, що 4 червня СБУ викликала її на допит у зв'язку зі справою Бабченка і "списком 47-ми". За словами Ніцой, прийшовши на допит, вона була шокована тим, що співробітники спецслужби спілкуються російською мовою. Вона закликала співробітників СБУ спершу вивчити державну мову, і лише потім викликати її на допит.

Також Ніцой зажадала:

"1. Вимагаю оголосити догану голові СБУ Василю Грицаку за невідповідність займаній посаді. Як можна доручати людині безпеку цілої країни, якщо він не може елементарного – навести лад у себе в стінах будівлі СБУ, не може забезпечити дотримання його підлеглими закону про державну службу і обов'язкове використання ними державної мови. Набирає на службу людей, які так само не відповідають посадам. Нехай ви, пане Президенте, безсилі вплинути на міністра внутрішніх справ, це не ваша квота. То голова СБУ – це ваш ставленик.

  1. Призначити службове розслідування, яким чином працівник, що не володіє державною мовою, потрапив на державну службу в таку високу установу. Хто йому дав довідку про українську мову, покарати їх, і скільки ще працівників СБУ порушили Закон України про державну службу і в обхід цього закону про обов’язкове володіння українською мовою, проросійськи налаштованих, отримали роботу в СБУ.
  2. Вимагаю допиту державною мовою".

Далі наводимо скрин її поста.

Письменниця Ніцой вимагає відставки Грицака за російськомовність СБУ: За нашу безпеку відповідає мнє так удобнєй? 01
Письменниця Ніцой вимагає відставки Грицака за російськомовність СБУ: За нашу безпеку відповідає мнє так удобнєй? 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069784
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору