EN|RU|UK
 Політика України
  9839  39

 В Україні створено 705 об'єднаних громад, і процес буде набирати обертів, - Гройсман

Фактично в усіх областях вже є об'єднані територіальні громади. Усього їх налічується 705.

Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Важливо усвідомлення людьми цінності об’єднання – при збереженні сіл та самобутності. Це дає можливість вийти на новий рівень розв’язання питань, які людей цікавлять – освіти, охорона здоров’я, дороги тощо. Ми, як держава, допомагаємо", - сказав Прем’єр-міністр.

Він наголосив, що процес об’єднання пришвидшує розвиток території. "Сьогодні створено 705 громад. У 2014 році мені закидали, що цього ніколи не буде. А сьогодні ми бачимо результат", - зазначив Володимир Гройсман.

За його словами, наразі є багато механізмів об’єднання – навіть на території Луганської та Донецької областей, де працює військово-цивільна адміністрація. Чекати з об’єднанням, впевнений Глава Уряду, не потрібно, адже спільна робота на благо свого регіону і його мешканців дозволяє не тільки примножувати наявні можливості, а й уникати будь-яких політичних ризиків, наприклад, безпідставного передвиборчого популізму.

"Три кити децентралізації – повноваження, фінансовий ресурс і відповідальність. За державою закріплюється функція контролю. Законодавчі основи всіх процесів ми вже (частково) маємо і надалі опрацьовуємо. Наше прагнення - аби вся Україна складалася з сильних, самодостатніх, розвинених громад. Це змінить життя українців у кращий бік. Люди будуть свідками цього", - наголосив Володимир Гройсман.

Він також звернув увагу, що об’єднання, усвідомлення проблем регіону дозволяє переходити від планів розвитку "сьогодні – на сьогодні" до розвитку за принципами середньострокового планування.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069708
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору