EN|RU|UK
 Суспільство
  2701  4

 Державний "Приватбанк" оскаржує у Верховному Суді виплату "Акцент Банку" Суркісів сотень мільйонів гривень

Держава в особі "Приватбанку" та НБУ в найвищій інстанції оскаржує рішення київських окружного та апеляційного судів про виплату "Акцент Банку" Суркісів 364 мільйонів гривень.

29 травня відбулося засідання Верховного суду, на якому розглядалося питання про відвід одного з суддів, інформує Цензор.Нет.

Заява, на основі якої розглядалося питання про відвід, посилалася на те, що син судді Гриціва М.І. має депозит у "Приватбанку", а отже, це може вплинути на неупередженість представника Феміди. Суд відвід відхилив, оскільки син Гриціва М.І. повнолітній, прибуток від депозиту становив близько 800 грн і будь-які зв’язки з банком молодий чоловік припинив ще в 2016 році.

364 мільйони – це частина cуми, за яку сперечається держава та родина Суркісів. На момент націоналізації для фінансового оздоровлення "Приватбанку" були використані гроші не тільки з держбюджету, але й від кредиторів. Бізнеси Суркісів тоді були визнані одними з таких. Цю причетність родина Суркісів і спростовувала спочатку в Київському окружному адміністративному, а потім – в апеляційному суді. І щоразу добивалася рішення на свою користь.

Нагадаємо українські ЗМІ публікували матеріали про зв’язок члена наглядової ради "Приватбанку" Ігоря Коломойського й родини Суркісів у контексті цієї судової справи.

Брати Ігор та Григорій Суркіси – українські бізнесмени, основним партнером яких видання Lb.ua називає олігарха Ігоря Коломойського. У них спільний бізнес в електроенергетиці та медіа.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069656
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору