EN|RU|UK
 Київські новини, Суспільство
  8339  36

 Ця крапля ганьби дістала всіх, - голова ГО "Єдина родина Чернігівщини" Шанський про туалети і смітники біля Стіни пам'яті українських воїнів у Києві

Сім'ї загиблих у війні з Росією воїнів роблять багато для патріотичного виховання, зокрема, проводять патріотичні уроки в школах. Водночас, вони бачать байдужість влади до вшанування пам'яті загиблих героїв. Випадок, коли біля стіни пам'яті в Києві встановили біотуалети і сміттєві баки, є неприпустимим.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це 3 травня на мітингу проти встановлення сміттєвих баків і біотуалетів біля Стіни пам'яті біля Михайлівського собору заявив глава громадської організації "Єдина родина Чернігівщини" Микола Шанський.

"Ми сьогодні зібралися біля Стіни пам'яті через те, що сміттєві баки поставили під самісінькою Стіною, а також постійно ставлять автомобілі і розмістили біотуалети. Хотіли б звернутися до мера міста, щоб комунальні служби з розумінням ставилися до Стіни пам'яті Героїв України, і люди, які виконують тут завдання по роботі, зрозуміли, що це Герої України, які дали їм можливість працювати, вчитися, жити, відпочивати. цей випадок обурив всю Україну. Я як голова ГО "Єдина родина Чернігівщини" заявляю, що ми не можемо терпіти такого ставлення - не вшановування пам’яті наших синів, чоловіків, братів.

Тому ми звертаємося до Адміністрації Президента і Президента, депутатів Верховної Ради, прем'єр-міністра з вимогою вшанувати їх пам'ять і надати статус, який був би історичним і знаковим, і який розповідав би про їхні подвиги, сміливість любові до України, якій вони віддали свої життя для того, щоб сьогодні Україна процвітала. Сім'ї воїнів, загиблих у війні з Росією, роблять все для того, щоб Україна процвітала: проводять патріотичні уроки, розповідають про вшанування, але на сьогодні їх не достатньо. Ця крапля ганьби, яка була на сьогоднішній день, дістала всіх. Я закликаю всіх воїнів АТО об'єднатися в єдину силу, щоб зрозуміли, що є понад 300 тисяч воїнів, які захищали Україну, є більш як 10 тисяч воїнів загиблих, і виставити одну позицію", - сказав він.

Шанський запропонував 5 числа провести в усіх областях мітинг з приводу того, як влада на місцях і в цілому в Україні ставиться до вшанування пам'яті Героїв. Слава Україні!".

Нагадаємо, сім'ї загиблих українських воїнів вимагатимуть від київської влади припинити розміщувати мобільні туалети біля Стіни пам'яті загиблих Героїв і заборонити парковку автомобілів біля неї.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069573
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору