EN|RU|UK
 Політика України
  2788  6

 На непідконтрольній Україні частині Донбасу є 100 потенційно небезпечних об'єктів, - МінТОТ

На підконтрольній українській владі території Донбасу розташовано 76 потенційно небезпечних об'єктів, на непідконтрольній - 100 об'єктів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Згідно з дослідженнями екологічної ситуації на Донбасі, яке було проведено на замовлення міністерства, до переліку потенційно небезпечних потрапило 176 об'єктів. З них, 132 об'єкти - в Донецькій області (підконтрольна - 49, непідконтрольна - 83) і 44 об'єкти - в Луганській області (підконтрольна - 27, непідконтрольна - 17).

Цими об'єктами є заводи, очисні споруди, водоканали, насосні та фільтрувальні станції, шахти, енергетичні споруди та деякі інші.

Основними екологічними ризиками Донбасу названі: затоплення шахт Донецької та Луганської областей через припинення енергопостачання водовідливних і вентиляційних комплексів, забруднення ґрунтів, пов'язане з використанням зброї, хімічне забруднення вод, пошкодження через бойові дії ємностей під тиском, в яких зберігається рідкий хлор.

Зазначається, що така ситуація може призвести до виникнення надзвичайної ситуації транскордонного масштабу.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069539
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору