EN|RU|UK
 Суспільство
  15250  76

 Редакції російськомовних регіональних ЗМІ виявляють бажання переходити на українську мову, - Держкомтелерадіо

У Державному комітеті телебачення і радіомовлення України інформують, що жоден з реформованих державних та комунальних засобів масової інформації не змінив українську мову видання на російськк, a навпаки, спостерігається тенденція до переходу на українську мову.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сайті Держкомтелерадіо.

"За результатами моніторингу, станом на 1 червня реформовано 209 друкованих ЗМІ та редакцій (196 - комунальних, 13 - державних). Жоден з реформованих ЗМІ не змінив української мови видання на російську", - повідомляє комітет.

Водночас спостерігається бажання редакцій регіональних видань, які до реформування виходили лише російською мовою, паралельно випускати ці видання й українською або перейти тільки на українську мову видання.

Зокрема, у реєстраційних свідоцтвах газет "Вільногірськ" (Дніпропетровська область) та "Путивльські відомості" (Сумська область), які до реформування виходили двома мовами, задекларовано намір видавати їх відтепер лише українською мовою. Газета "Вечерний Николаев" змінила назву у реєстраційному свідоцтві на "Вечірній Миколаїв". Є сподівання, що й україномовного контенту у цій двомовній газеті стане більше.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069507
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору