EN|RU|UK
 За кордоном
  6628  28

 Військові навчання НАТО Sabre Strike почалися у країнах Балтії та Польщі

У Польщі та країнах Балтії 3 червня стартують військові навчання НАТО Saber Strike-18, в яких візьмуть участь понад 18 000 військовослужбовців із 19 країн.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Щорічні маневри відбудуться з 3 до 15 червня включно. Польща заявила, що розглядає пропозицію про розміщення постійного контингенту військ США, як це зробили Німеччина й Італія після Другої світової війни.

Сполучені Штати очолюють багатонаціональне бойове угруповання НАТО в Польщі, а союзники - Німеччина, Велика Британія і Канада - здійснюють керівництво трьома іншими угрупованнями в Балтійських державах (Естонії, Латвії та Литві), де відбудуться маневри Sabre Strike.

"Довгострокові спільні навчання під командуванням Сухопутних військ США в Європі необхідні для підвищення боєготовності і взаємодії між союзниками та регіональними партнерами", - йдеться в заяві командування Сухопутних військ США в Європі.

У ній також наголошується, що маневри під керівництвом США "продемонструють рішучість і здатність НАТО діяти належним чином у відповідь на будь-яку агресію".

В "Інформаційному документі" Міністерства оборони Польщі, наданому інформаційним агентствам, зазначається, що Варшава готова витратити від 1,5 до 2 мільярдів доларів, щоб покрити витрати на постійне базування танкової частини США в Польщі.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069471
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору