EN|RU|UK
 За кордоном
  16855  116

 Влада Великої Британії перевірить джерела доходів десятків заможних росіян, - The Sunday Times

Британська влада зажадає від 120-140 осіб відзвітуватися про походження статків. Більшість із них або родом із Росії, або мають зв'язки з нею.

Про це повідомляє  The Sunday Times у неділю, інформує Цензор.НЕТ  із посиланням на Німецьку хвилю.

У межах процедури, введеної в січні 2018 року, вимогу розкрити незрозуміле походження доходів буде направлено загалом від 120 до 140 підозрюваним, повідомив виданню директор з економічних та кіберзлочинів Національного агентства з боротьби зі злочинністю (NCA) Дональд Тун.

Він пояснив, що увагу NCA "зосереджено на боротьбі з корумпованою елітою та її незаконним багатством" і вибір об'єктів розслідування "не залежить від їхньої національності". Тун також зазначив, що санкції США, запроваджені щодо низки російських компаній у квітні, не стали фактором для "активізації діяльності" NCA щодо громадян РФ.

За словами джерела The Sunday Times у британському уряді, серед згаданих 120-140 заможних людей "дуже велика частка росіян і тих, хто має зв'язки з Росією".

Співрозмовник видання також зазначив, що "нашу діяльність навколо фінансових коштів, незаконно отриманих корумпованою елітою", активізувало імовірне отруєння радянською хімзброєю екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в британському Солсбері. "По суті, це збільшило обсяг нашої роботи, яка ведеться щодо корумпованих або таких, які мають політичний вплив, росіян", - продовжив він.

Згідно із запровадженою в січні процедурою Unexplained Wealth Orders, якщо особи не можуть пояснити походження доходів, що перевищують 50 тис. фунтів, британська влада має право заморозити їхні активи.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069463
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору