EN|RU|UK
 За кордоном
  19250  82

 "Говорячи про Грузію та Україну, важливо називати речі своїми іменами - війна є війна й окупація є окупація", - президент Естонії Кальюлайд

Президент Естонії Керсті Кальюлайд (Kersti Kaljulaid) закликала відмовитися від евфемізмів і називати те, що відбувається в Грузії і в Україні, війною.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Говорячи про Грузію і Україну, важливо називати речі своїми іменами - війна є війна і окупація є окупація", - заявила вона  в Талліні на конференції пам'яті колишнього президента Леннарта Мері.

За її словами, замість цього "в міжнародних колах як і раніше, кажучи про Грузію і Україну, користуються такими евфемізмами як" адміністративна прикордонна лінія "або" заморожений конфлікт".

"Демократичний і ліберальний порядок у світі, що базується на правилах, збережеться тільки тоді, коли ми більше не будемо прикидатися, що на нас не  тиснуть ті, хто вважає, що інтереси сильніших набагато важливіші, ніж свобода держав і народів", - зазначила К.Кальюлайд .

"Ми повинні хоча б зі своїми партнерами і союзниками відкрито говорити про те, наскільки близько ми перебуваємо до безодні на скелі в порівнянні з початком століття", - сказала вона.

На її думку, "що б ми не думали про якість того, що відбувається в Україні, люди України є вільними. Це дуже велика перевага, яке дозволяє вибудовувати сильну економіку і правову державу. Ніщо не пропало доти, поки люди можуть бути розгніваними на своїх політичних лідерів без побоювань за наслідки".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069383
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору