EN|RU|UK
 Події, Суспільство
  15930  74

 Дніпро за рік показав найкращий серед обласних центрів України прогрес у підвищенні рівня прозорості міської влади, – Тransparency International Ukraine

Дніпровська міська рада посіла двадцяте місце у рейтингу прозорості 100 найбільших міст України від міжнародної антикорупційної організації Transparency International. У порівнянні з попереднім дослідженням муніципалітет поліпшив свій показник і піднявся на 46 позицій.

Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі мер Дніпра Борис Філатов.

"За даними міжнародної організації з боротьби з корупцією Transparency International, за минулий рік Дніпро різко рвонув в індексі прозорості міст України, піднявшись відразу на 46 позицій (!) – з 66 місця на 20-е і випередивши такі великі міста, як Харків, Одеса і Кривий Ріг. Крок за кроком. Камінчик до камінчика. Працюємо. Скоро будемо в десятці лідерів. Побачите", - написав він. 

Так, згідно з даними проекту, Харків посів 45 місце, Одеса - 47-е, Кривий Ріг - 61-е.

Під час складання рейтингу експерти враховували прозорість сфер відповідальності міських рад. Йдеться про доступність даних, зокрема, щодо бюджетних процесів, соціальних послуг, комунальних підприємств, закупівель, землекористування тощо.

У Тransparency International Ukraine переконані: Дніпро має всі шанси потрапити на вищі щаблі рейтингу.

"Приємно зазначити, що Дніпро показав найбільший прогрес серед обласних центрів. Тут варто враховувати й те, що це одне з міст-мільйонників, і те, що для досягнення адекватного рівня відкритості таким великим містам потрібні додаткові зусилля. Звісно, це лише відкритість, але це – необхідна умова для ефективної взаємодії з громадськістю та бізнесом щодо підвищення ефективності. Але ми також знаємо, що потенціал Дніпра не обмежується входженням до двадцятки найвідкритіших міст. Тож чекаємо нових позитивних новин", – зазначив керівник Тransparency International Ukraine Ярослав Юрчишин.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069376
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору