EN|RU|UK
 Суспільство
  6864  31

 Масштабна аварія водопостачання в Дніпрі буде усунена до кінця тижня

Із початку літа вивезення сміття у Дніпрі здійснюють комунальні підприємства "Житлосервіс-2" і "Житлове господарство Самарського району".

Вони уклали договори підряду на транспортування відходів з ТОВ "Екосфера Дніпро", повідомили в прес-службі мерії.

Міський голова Борис Філатов зазначив: найближчим часом проблему вивезення сміття з дворів буде вирішено. Тариф для містян не зміниться.

Нині тимчасовий підрядник надав 22 сміттєвози. Ці спецавто марок Mercedes, Volvo, Scania, MAN, Ford суттєво відрізняються від застарілої техніки колишнього перевізника – "Дніпрокомунтрансу".

"Колишній підрядник не міг упоратися з обсягами сміття й не збирався вкладати кошти у придбання нової техніки та замінювати контейнери. Він не пристав на цю пропозицію. Однак наше завдання – результат. Тож 22 нових сміттєвози виходять на лінію. Найближчим часом приїдуть ще 15 комунальних сміттєвозів, що належатимуть безпосередньо місту. У Дніпрі працюватимуть майже 40 сміттєвозів, і нова техніка допоможе вирішити питання вивезення відходів", – заявив Борис Філатов.

Усі 22 сміттєвози відповідають екологічному стандарту Євро-5. У них вищий від старих машин ступінь стискання відходів. Ці спецавтівки також мають функцію заднього завантаження й захисні піддони від протікання. Мер Дніпра підкреслив, що нині в країні брак сміттєвозів і з цією проблемою стикаються й інші міста, не лише Дніпро. Він також закликав до співпраці підприємців, котрі готові вкладати кошту у сміттєвий бізнес.

"Висока конкуренція лише покращить якість послуг. Монополії на вивезення сміття у Дніпрі не буде", – додав Борис Філатов. Раніше місто також придбало 6 тис. контейнерів для відходів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069263
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору