EN|RU|UK
 Суспільство
  40104  283

 "Перспектив тут для нас немає": заробітчани розповіли про роботу в Європі

Виїхати для проживання, роботи або навчання за кордон готові тільки 7% повнолітніх українців і на це є певні причини. Такі дані опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Обозреватель", про це йдеться в телесюжеті ТРК "Україна".

За словами, опитаних журналістами заробітчан у Португалії, перспектив досягти кар'єрного росту за кордоном для українців немає. Зокрема, про це розповів герой сюжету, Петро Романюк, який працює в Португалії три роки. В Україні у нього залишилася сім'я.

"Я бачу перспективу бути вдома, і ту ж роботу робити на наших родючих землях, їздити на тракторі, ось для нас перспектива. А перспектива для будь-якої людини на чужині ... не може бути тут ніякої перспективи", - поділився заробітчанин Петро.

У Португалії Петро працює біля курортного міста Алмограве. Тут сотні українців вирощують петрушку, редиску, картоплю і гарбузи. За словами працівників, працювати доводиться важко.

Наталія Остап'юк, приїхала з України: "Ми важко працюємо, тому що факт - тут ми просто працівники. Ми працюємо навіть сім днів, якщо ми маємо замовлення. Якщо фірма не зробить цього замовлення, вона отримує штраф".

Інший заробітчанин Євген вже виїжджає додому, в Україну. Каже, ледве дочекався цього моменту. Попереду у нього майже 4 тисячі кілометрів автобусом. Тепер постарається знайти роботу вдома.

"Вдома дитина, всі рахують години, коли я приїду. Все, не хочу нічого: ні грошей, ні Португалії, нічого - додому", - розповів Євген.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069258
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору