EN|RU|UK
 Політика України
  9587  40

 Порошенко звільнив главу Татарбунарської райадміністрації через непередання інвестору земділянки під сонячну електростанцію

Президент України Петро Порошенко звільнив главу Татарбунарської районної державної адміністрації (Одеська обл.) Олександра Кривенка за зволікання із переданням інвестору в оренду земельної ділянки для будівництва сонячної електростанції.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Якщо чиновники на місцях дозволяють собі чинити перепони інвесторам на користь (ми з вами розуміємо, яким) інтересам, переконаний у тому, що реакція влади має бути жорсткою, і ми не повинні зволікати з ухваленням відповідних рішень. Тому хочу вас поінформувати, що саме сьогодні, за поданням голови обласної державної адміністрації, я підписав розпорядження про звільнення голови Татарбунарської районної державної адміністрації", - сказав П.Порошенко під час ознайомлення з реалізацією інвестиційного проекту ТОВ "MV Cargo" в Одеській області у п'ятницю.

Глава держави розповів, що в Татарбунарському районі передбачалося ще в грудні минулого року передати в оренду земельну ділянку інвестору під будівництво об'єктів альтернативної енергетики - для спорудження сонячної електростанції.

"Сьогодні, через півроку, підприємство не те що не розпочало будівельних робіт, вони навіть землю в оренду не отримали. Все це через те, що голова адміністрації Татарбунарського району, через не відомі мені причини, вважає можливим не укладати вже півроку відповідну угоду з підприємством", - наголосив П.Порошенко.

Розпорядження голови держави №84 про звільнення О.Кривенка вже оприлюднено на сайті президента. У ньому наголошується, що О.Кривенко звільнений відповідно до ч. 9 ст. 118 Конституції України - "обласна чи районна рада може висловити недовіру голові відповідної місцевої державної адміністрації, на підставі чого Президент України ухвалює рішення і надає обґрунтовану відповідь".

О.Кривенка, який раніше був заступником голови Березівської райадміністрації (Одеська обл.), призначили головою Татарбунарської РДА розпорядженням президента України від 27 квітня 2017 року.

Наприкінці березня 2018 року депутати Татарбунарської районної ради (21 депутат із 28) проголосували за висловлення недовіри О.Кривенку через відсутність налагодженої в роботі між Татарбунарською райадміністрацією і міськрадою, а також "неналежне виконання делегованих повноважень" О.Кривенком, що, на думку депутатів, перешкоджає забезпеченню збалансованого економічного та соціального розвитку району.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069255
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору