EN|RU|UK
 Суспільство
  4915  9
Матеріали за темою:

 Голова Венеціанської комісії Букіккіо заявив, що проти бойкоту переатестації суддів з боку ГРД: Між ВККС і радою має бути діалог

Голова Венеціанської комісії Джанні Букіккіо заявив, що проти бойкоту переатестації суддів з боку ГРД.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Судово-юридична газета".

У ході сьогоднішньої конференції член Громадської ради доброчесності Наталя Соколенко поставила голові Венеціанської комісії Джанні Букіккіо та заступнику голови Адміністрації Президента Олексію Філатову питання щодо їхньої думки з приводу виходу ГРД із процесу кваліфікаційного оцінювання суддів.

Як зазначив Джанні Букіккіо, він проти бойкоту: "Ви можете робити заяви для ЗМІ, зміцнювати свою позицію, але має бути діалог між вами. Найгірше - це його відсутність".

Координатор Ради з питань судової реформи Олексій Філатов акцентував увагу на таких позиціях: "Я б виходив з кількох речей. По-перше, судова реформа - це комплексний і складний процес, і в нас ще багато роботи. Не так багато людей, які бажають виконувати роботу. Є люди, які хочуть, щоб в Україні запанувало верховенство права, не чекаючи публічного схвалення. Хтось хоче задовольнити свої політичні уподобання, зробити політичну кар'єру. Але якщо ті, хто бере участь у процесі, націлені на спільний результат, вони ініціюють діалог і не говорять мовою ультиматумів".

"На мій погляд, коли ВККС каже, з урахуванням досвіду, який у неї вже був під час попередніх процедур, чи можуть представники ГРД надавати дані про суддів за 10 днів, напевно, можна дискутувати щодо термінів, - зазначив координатор Ради з питань судової реформи. - Або коли ВККС говорить про те, чи мають бути підписані висновки ГРД членами, які за них голосували. Коли ВККС говорить про базові речі, то питання вирішується шляхом діалогу, а не ультиматумів. В іншому випадку виникає питання мотивації, які цілі ставлять перед собою учасники цих процедур".

"Ультиматум і потурання власному его - це шлях до поразки", - підсумував Олексій Філатов.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069234
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору