EN|RU|UK
 Економіка
  12192  54

 Київський метрополітен закупить клею на 100 тис. грн дорожче, ніж він коштує в роздріб

Угоду між КП "Київський метрополітен" та ТОВ "Енергомережа" на закупівлю технічного клею на суму 559,84 тис. грн підписано 16 травня 2018 року.

Про це повідомляє Prozorro. Стартова ціна тендера була зазначена на рівні 566,87 тис. грн. Таким чином, у підсумку конкурсних торгів вдалося зекономити 7028 грн - трохи більше 1%.

Інтернет-моніторинг за всіма позиціями цього тендера виявив, що сума закупки в роздріб могла б бути щонайменше на 113 тис. грн нижчою за оптову закупівлю в рамках тендера. Ринкові роздрібні пропозиції тут: перша, друга, третя, четверта, п'ята, шоста, сьома, восьма, дев'ята, десята.

Переможець тендера фірма "Енергомережа" у відкритому доступі фігурує лише двічі - у скарзі на тендер столичної Нацполіції у 2016 році та в процедурі тендера Херсонського порту того ж року. Фірма також є постачальником в Україну французьких олив Yacco.

ТОВ "Енергомережа" (ЄДРПОУ 38923104) має двох кінцевих беніфіціарів. Це - Скоробреха Роман Володимирович, який є комерційним директором, і Федотенков Костянтин Вячеславович - він же генеральний директор. Обидва внесли у статутний фонд по 500 грн (п’ятсот гривень).

Фірма була фігурантом кримінального провадження Шевченківського ГУ Нацполіції щодо завищення закупівельної вартості обладнання для Державної прикордонної служби України.

Київський метрополітен закупить клею на 100 тис. грн дорожче, ніж він коштує в роздріб 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069219
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору