EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  24553  82

 Турчинов: Україна має лише один шлях до величі та могутності. ВІДЕО

Українські політики мусять діяти згідно з принципами правди і відповідальності.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це сказав глава РНБО Олександр Турчинов на Сьомому молитовному сніданку національної єдності, який сьогодні відбувся в Києві.

...

""Не може найкраща мета виправдовувати брудні методи в її досягненні. Зло не може бути використано для досягнення навіть найкращих і піднесених цілей. Багато з нас у політиці, і ми знаємо, що така ментальність у багатьох політиків - вони вважають, що коли отримають владу, то ощасливлять народ. Та що там народ! Ощасливлять весь світ. І борються за владу, використовуючи будь-які методи: нездійсненні обіцянки, бруд, шантаж ... Усе, щоб прорватися до верхівки влади", - зазначив він.

Турчинов сказав, що згідно зі Святим Письмом, якщо владу отримали за допомогою зла, то вона не зможе існувати без його допомоги, бо доведеться постійно вдаватися до допомоги зла для утримання влади.

"Ісус вчить, що влада без Бога - це пастка лукавого. Політика Ісуса Христа - це самовіддане служіння Богу. І саме це служіння є найбільш корисним для народу. Політика Христа - це політика правди, якою б вона не була. Політика гідності і відповідальності... Шлях Христа - це шлях перемоги", - підсумував Турчинов.

Він зазначив, що фундамент найуспішніших країн сучасного світу був побудований на правді, і Україна має йти цим же шляхом:

"Я переконаний, що наша Україна піде саме цим шляхом до своєї величі та могутності".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3069088
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору