EN|RU|UK
 Події
  75764  319
Матеріали за темою:

 "Я поки ще живий, не дочекаються", - Бабченко. ВIДЕО

Журналіст Аркадій Бабченко на прес-брифінгу СБУ розповів про деталі спецоперації, а також вибачився перед рідними і близькими за те, що змусив їх пережити.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

"По-перше, я б хотів вибачитися за те, що всім вам довелося пережити, і за те, через що вам довелося пройти, тому що я друзів і колег ховав багато разів, я знаю те нудотне почуття, нудотно-блювотне почуття, коли доводиться ховати колег. Ви вже вибачте, що змусили вас все це пережити, але по-іншому просто не можна було. Окремо я б хотів, звісно, вибачитися перед своєю дружиною за те пекло, яке вона пройшла за ці два дні. Олечко, вибач, будь ласка, але тут теж було без варіантів", - заявив Бабченко.

"Потім, я дуже хотів би подякувати СБУ за те, що врятували моє життя. Я не чув, про що Василь Сергійович говорить і говорив, я не знаю, про що можна зараз говорити, про що - не можна, але, наскільки мені відомо, ця операція готувалася два місяці. Мене посвятили в курс справи місяць тому. За цей місяць я бачив, як хлопці працювали, як вони рили носом, як буйволи, ґарували. Весь цей місяць ми були на зв'язку, ми думали, опрацьовували, діяли, і зрештою результатом стала ця спецоперація, за результатами якої сьогодні людину схоплено. Вона вже перебуває під вартою. Я не знаю, чи затримано, я про деталі не говоритиму, звісно, я сам не в курсі. Злочин завершено і доведено. Тобто всі докази є, і що найголовніше, моє життя зберегли, за це я, звичайно, ще раз дякую. Але головне – відвернено інші, мабуть, більш масштабні теракти. Більш серйозні, тому що там люди готувалися, і готувалися серйозно. І те, що тиждень-два тому в Росії говорили, що в Києві такий собі ІДІЛ готує теракти перед Лігою чемпіонів, мабуть, це мав бути, вочевидь, я. Як я сказав, вся ця справа велася два місяці, до мене прийшли місяць тому. Люди сказали, що є на мене замовлення, вже передано гроші, 40 тисяч доларів, наскільки мені відомо. Я непогано коштую, слухайте!" - зауважив Бабченко.

"Показали документи мої, паспортні дані, мою фотографію, яка є тільки в моєму паспорті, коли я її робив у 25 років. І ось фотографія, яка є тільки в моєму паспорті і тільки в паспортному столі… Стало зрозуміло, що інформація йде з Росії, стало зрозуміло, що інформація йде з, мабуть, державної служби, тому що добути цю інформацію могли тільки спецслужби. Було запропоновано взяти участь у цій спецоперації, але тут інших варіантів і не було. Або працюємо, або все одно працюємо. Місяць ми готували цю операцію. Хлопці рили нереально, як буйволи, працювали. Насправді, звідти тиснули, з тієї сторони дуже сильно. На виконання цього замовлення дали три тижні. Потім почали підганяти. Підганяли все-таки, мабуть, до Ліги чемпіонів, доводилося якось ухилятися, придумувати якісь відмазки: то я там ногу зламав (я її, до речі, не ламав), потім довелося на кшталт кудись виїхати. Це все мало бути не вчора. Те, що вчора відбулося, це просто так збіглося. Коротше кажучи, вчора це закінчилося. Половину справи зроблено, я свою роботу виконав. Я поки ще живий, не дочекаються", - підкреслив Бабченко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3068903
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору