EN|RU|UK
 Політика України
  15345  122
Матеріали за темою:

 Amnesty International: Вбивство Бабченка є ілюстрацією неспроможності української влади захистити громадянське суспільство

Вбивство російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка в Києві підриває авторитет влади.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві Міжнародної правозахисної організації Amnesty International, опублікованій на її сайті.

"Вбивство Аркадія Бабченка, російського журналіста та відомого критика Кремля, скоєне у Києві у вівторок увечері, є трагічною ілюстрацією неспроможності української влади захистити громадянське суспільство та небезпечної ситуації, в якій зараз опинилася свобода вираження думок в Україні", - сказано в ній.

За словами директора Amnesty International Оксани Покальчук, влада України має не зупинятися,  доки злочинець, що вчинив це ганебне вбивство, не буде знайдений та притягнутий до відповідальності. Вона підкреслила, що український уряд зобов’язаний забезпечити необхідний захист журналістів та активістів, які можуть опинитися під загрозою, зокрема тих, хто виступає з критикою політики російської влади. А також, ефективно та невідкладно розслідувати, хто стоїть за цим та іншими подібними злочинами.

Покальчук зазначає, що вбивство Бабченка є черговою ланкою в ланцюзі насильства, яке вже забрало життя Павла Шеремета в 2016 році та Олеся Бузини за рік до того.

"Це, на хвилі загального зростання кількості насильницьких нападів в Україні, посилює нашу глибоку стурбованість з приводу здатності та бажання українських владних структур захистити журналістів, активістів та інших уразливих груп та забезпечити свободу вираження поглядів. Особи, що скоїли ці злочини, досі не були притягнуті до відповідальності або навіть не ідентифіковані, що підриває довіру до спроможності української влади протидіяти насильству проти журналістів та громадянського суспільства в цілому", - сказано в заяві.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3068857
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору