EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  13596  56

 "Чому ви не можете знести шкідливі заводи, щоб громадяни України могли вільно дихати?", - діти ставили запитання міністрам на засіданні Кабміну

У середу, 30 травня, діти-лідери навчального самоврядування ставили запитання міністрам. Теми, які найбільш хвилювали дітей, - проблеми екології, освіти, відтоку українців за кордон і безпеки дорожнього руху.

Як уже повідомляв Цензор.НЕТ, сьогодні за столом Кабінету Міністрів разом з міністрами засідають діти-лідери навчального самоврядування.

Зокрема, хлопчик, що сидить поруч із прем'єром, запитав Гройсмана: "Чому ви не можете знести шкідливі заводи, щоб громадяни України могли вільно дихати?".

На це прем'єр відповів, що вимоги до екологічних стандартів в Україні є такими ж, як у Європі. "Нам потрібен час на модернізацію. І вона вже проводиться", - сказав він.

Хлопчик, який сидить з іншого боку від прем'єра запитав, коли уряд має намір вирішити проблему масових порушень на дорогах, а також проблему "машин з європейськими номерами".

На це питання всі присутні відреагували бурхливими оплесками. Гройсман після паузи відповів Арсенію з Вінницької області: "Весь парламент думає, як вирішити проблему з "євробляхами".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3068778
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору