EN|RU|UK
 Події
  13397  68
Матеріали за темою:

 Шендерович про вбивство Бабченка: "Путінські силовики вбивали і в Лондоні, - що й говорити про Київ! Там вони взагалі як у себе вдома"

Будь-який з опонентів і ворогів Володимира Путіна і його режиму може бути убитий будь-якої миті абсолютно безкарно.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив російський письменник Віктор Шендерович у своєму пості на сторінці Facebook, який він назвав "П'ять констатацій і один прогноз". Наводимо його повністю.

"Це стара звичка підбирати слова, щоб не почати вити ... Іноді допомагає.

Перша думка, яка спала на думку після шоку: та ж нічого нового ... Після лютого 2015 року вже непристойно сумніватися в тому, що еліта РФ складається з убивць і тих, хто покриває вбивства. Це стало більш-менш ясно давно, після смерті Юрія Щекочихіна, але вбивство Нємцова і подальший не-допит Геремеєва і Делімханова поставили крапку в цьому питанні (для тих, у кого ще залишалися питання).

Ніяке вбивство російського опозиціонера - тим більше особистого ворога Путіна - не буде розслідувано в Росії до демонтажу режиму. Нинішні "слідчі органи" РФ, її "прокуратура" і "суди" - типовий бандитський "дах", тільки з необмеженими можливостями. З тим же успіхом можна було чекати від берлінської поліції 1930-х розслідувань щодо Гітлера і його еліти.

Вбивати зовні путінські силовики теж навчилися дуже добре: список ліквідованих за кордоном ворогів Путіна (зі списком загадкових смертей на додачу) починається з Яндарбієва і не закінчується Литвиненком ... Вбивали і в Лондоні, - що й говорити про Київ! Там вони взагалі як у себе вдома.

Друга констатація, що випливає з першої. Будь-кого з нас можна вбити будь-якої миті абсолютно безкарно. Для цього зовсім не обов'язково, щоб наказ про вбивство віддавав особисто Путін: досить особистої або корпоративної мотивації будь-якого з численних збройних негідників у найвищому оточенні - і багаторазово підтвердженої впевненості у безкарності такого злочину.

Путін виростив і легітимізував злочинне середовище у владі, і тепер ці метастази можуть розвиватися цілком самостійно.

Третя констатація. Кремлівські й останкінські крики про те, що загибель опозиціонера вигідна ворогам Путіна, ми чуємо від дня вбивства Анни Політковської. Відтоді вбивства і "дивні" смерті політичних супротивників режиму увійшли в звичай і стали побутом, і щоразу, посміхаючись, нам згодовують всю ту ж протухлу конспірологічну вульгарність.

Так, людина з кров'ю своїх ворогів на руках, теоретично, може бути і жертвою низки цілеспрямованих провокацій, - але швидше за все, це просто вбивця, чи не так? "Бритви Окками", знаєте ...

(Контрольний замір: за час правління Путіна не було вбито жодного політичного противника президентів, прем'єрів і канцлерів США, Канади, Франції, Англії, Німеччини, Японії, Австралії ... З чого б це? Немає охочих дискредитувати Трампа і Меркель? Або причина в тому, що влада в цих країнах не узурпована, а прокуратура не на паях з адміністрацією?)

Четверта констатація. Жодної іншої еліти, крім силової (що складається з військових злочинців, просто вбивць і їхній кришувальників у правоохоронних органах), в Росії зараз немає: про парламент говорити смішно, а "ліберали" на обслузі у режиму, в статусі колективного Улюкаєва; з будь-яким з них, в будь-який момент, можна зробити все, що завгодно, і вони це знають. Жодних економічних реформ в умовах розпилу і перманентної війни бути не може, і всі наші кудріни-грефи це прекрасно розуміють, інакше довелося б припустити, що вони ідіоти.

Але вони не ідіоти. Вони, на жаль, подільники. Як мінімум, політичні: як частина операції прикриття.

П'ята констатація і прогноз. Всі режими, що характеризуються параметрами, описаними вище: презирством до прав людини, безкарною брехнею, незмінюваністю влади, міжнародними інтервенціями, політичними репресіями та вбивствами опозиціонерів, - дуже дорого і криваво обходилися народам, які дозволяли з собою це робити, і Росія винятком не буде. Ніякого "особливого шляху" в історії не було і немає (це вас обдурили). Є моделі розвитку з ясними і давно дослідженими характеристиками. Тому - куди Узбекистан з Угандою, туди і ми, слід у слід, вже повірте.

Так нам і треба, дурням і терпилам. У день вбивства блискучого і чесного журналіста Аркадія Бабченка навіть не хочеться просити іншого результату.

Так, і забув сказати: будьте ви прокляті".

Нагадаємо, російського письменника і журналіста Аркадія Бабченка у вівторок було вбито кількома пострілами в спину у нього вдома в Дніпровському районі Києва. На думку поліції,перша очевидна версія вбивства російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка - його професійна діяльність. Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу за фактом вбивства російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка в Києві.

Нацполіція України опублікувала фоторобот підозрюваного у вбивстві російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3068759
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору