EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  16976  102

 НАТО слід звернути увагу на розвиток ПВК, які не є регулярними військами, але діють за єдиним оперативним задумом Генштабу РФ, - Фріз

Під час обговорення генеральної доповіді "Нарощування потенціалу стримування НАТО на Сході, яку зробив Джозеф Дей (Канада), звернула увагу на розвиток Росією приватних воєнних компаній (ПВК).

Про це повідомила голова постійної делегації України в ПА НАТО Ірина Фріз у  Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Наприклад, група Вагнера бере участь у військових діях як в Україні, так і в Сирії. Фактично ці групи виконують роль та функції ССО, але діють під виглядом парамілітарних формувань. Отже ми маємо дилему: з одного боку це не регулярні війська, а з іншого - вони отримують зброю, техніку, розвіддані та управління за єдиним оперативним задумом ГШ РФ.

Групи ПВК розгортаються в країнах на базі "сплячих" осередків та внаслідок нелегального/легального прибуття в країну для здійснення операції, можуть бути безпосередньо задіяні у диверсійних акціях та підготовці плацдарму для розгортання регулярних сил агресора. Ці групи можуть брати активну участь у виконанні таких завдань як знищення оптоволоконних ліній, систем зв’язку тощо".

Також, наголосила на тому, що формування ще у 2015 році інформаційних та кібервійськ у структурі МО РФ створюють для всіх без винятку демократичних країн загрози.

"І ми маємо бути готові дати цьому відсіч, адже, якщо є війська, то є зброя, якщо є війська зі зброєю, то є наміри їхнього застосування. І лише єдність наших зусиль та спроможностей дають нам можливість говорити про готовність до гібридних викликів", - підкреслила представник України в НАТО.

НАТО слід звернути увагу на розвиток ПВК, які не є регулярними військами, але діють за єдиним оперативним задумом Генштабу РФ, - Фріз 01

Нагадаємо, питання врегулювання конфлікту в Україні продовжує бути в фокусі на весняній сесії Парламентської асамблеї НАТО, яка з 25 по 28 травня відбувається у Варшаві. Зокрема, Північноатлантичний альянс розглядає російську загрозу як глобальну.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3068378
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору