EN|RU|UK
 Економіка, За кордоном
  40987  266
Матеріали за темою:

 Росія і Туреччина домовилися про прокладання нитки газопроводу "Турецький потік" до кордонів ЄС

Російська енергетична корпорація "Газпром" і уряд Туреччини в суботу, 26 травня, підписали протокол про прокладання сухопутної ділянки газопроводу "Турецький потік" від узбережжя Чорного моря до кордону Туреччини з сусідніми європейськими країнами.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

"Підписання документів дозволяє перейти до практичних кроків з реалізації проекту. Будівництвом сухопутної ділянки  займатиметься спільна проектна компанія TurkAkim Gaz Tasima A.S.", - повідомили в прес-службі "Газпрому".

Крім того, повідомляється про врегулювання арбітражного спору дочірньої компанії "Газпром експорт" із турецькою енергокорпорацією Botas. Конфлікт виник навколо умов поставок російського газу турецьким споживачам. Суперечливі моменти вдалося вирішити в позасудовому порядку.

Нагадаємо, 30 квітня "Газпром" повідомив про завершення прокладання морської ділянки першої нитки газопроводу "Турецький потік", який постачатиме газ із Росії до Туреччини.

"Турецький потік" - проект газопроводу з Росії до Туреччини через Чорне море і далі до кордону Туреччини з суміжними країнами. Перша нитка газопроводу призначена для турецького ринку, друга - для країн Південної і Південно-Східної Європи.

Потужність кожної нитки - 15,75 млрд кубічних метрів на рік. Будівництво морської ділянки газопроводу почалося 7 травня 2017 року. Другу нитку "Турецького потоку" планують завершити в 2019 році.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3068368
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору