EN|RU|UK
 Політика України
  17856  126
Матеріали за темою:

 Україна готує пропозиції для ЄС і США щодо посилення санкцій проти РФ, - заступник представника Президента в АРК Гданов

Україна представила Польщі пакет пропозицій щодо посилення економічних санкцій проти Росії за окупацію Криму.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це за результатами консультацій в п'ятницю у Варшаві повідомив перший заступник Постійного представника Президента України в Автономній республіці Крим (АРК) Ізет Гданов.

"Ми готуємо деякі пропозиції для ЄС та США щодо введення санкцій щодо окремих суб'єктів - європейських компаній, які брали участь у будівництві "кримського" мосту. Є немало компаній, які допомагали це робити",- підкреслив Гданов.

Україна готує пропозиції для ЄС і США щодо посилення санкцій проти РФ, - заступник представника Президента в АРК Гданов 01

Він поінформував, що ведеться також робота і щодо введення з боку Заходу санкцій проти російських компаній, які порушують норми міжнародного права: працюють на території тимчасово окупованого Криму й одночасно ведуть бізнес у Європі та США.

"Позиція Польщі дуже позитивна для України. Ми співпрацюватимемо й надалі, оскільки ці питання не вирішуються однією консультацією, а потребують подальшого опрацювання",- констатував заступник представника Президента України в АРК.

Україна готує пропозиції для ЄС і США щодо посилення санкцій проти РФ, - заступник представника Президента в АРК Гданов 02

Гданов наголосив, що безпроцентні утиски громадян України у Криму, мілітаризація Росією півострова, незаконне будівництво інфраструктури, фактичне захоплення Азовського моря змушує Україну активніше працювати над консолідацією зусиль із міжнародними партнерами щодо посилення економічного тиску на державу-агресора.

Зазначимо, у Варшаві в п'ятницю відбулися консультації на рівні директорів договірно-правових департаментів МЗС України та Польщі щодо правових наслідків для Росії з приводу окупації Криму. Сторони наголосили на необхідності утримання, а також можливого посилення санкцій проти РФ за окупацію Криму й агресію на Донбасі. Польща стала першою країною, з якою МЗС України провело двосторонні консультації, присвячені виключно правовим наслідкам окупації АРК.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3068283
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору