EN|RU|UK
 Політика України
  971  1
Матеріали за темою:

 Україна ввела санкції проти 1748 фізичних та 756 юридичних осіб, - РНБО

Президент України Указом № 126 увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Це рішення було ухвалено на підставі пропозицій Служби безпеки України, Національного банку України та Кабінету Міністрів України.

Відповідно до рішення РНБО України від 2 травня 2018 року санкції застосовано до 756 юридичних та 1748 фізичних осіб, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу РНБО.

До санкційного списку внесено осіб, пов'язаних з російською агресією проти України, а також щодо яких уряди США та країн ЄС застосували обмежувальні заходи. Продовжується дія санкцій щодо окремих фізичних та юридичних осіб, запроваджених рішенням РНБО України від 28 квітня 2017 року та введеного в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року № 133.

"На додаток до вже діючих санкцій, розширено перелік фізичних осіб, причетних до здійснення протиправної діяльності на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь; громадян РФ (слідчі, судді, працівники правоохоронних органів), причетних до незаконного переслідування та протиправних дій щодо громадян України; оборонно-промислового комплексу РФ, а також до юридичних осіб, причетних до підтримки військової агресії Росії та створення загроз інформаційній та кібернетичній безпеці України. Також застосовано персональні санкції до окремих російських олігархів та військових з ПВК "Вагнера", - зауважили в РНБО.

Кабінету Міністрів України доручено подати у місячний строк пропозиції щодо внесення змін до законодавчих актів України стосовно удосконалення процедури застосування, реалізації і моніторингу санкцій.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3068001
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору