EN|RU|UK
 Політика України
  2695  6
Матеріали за темою:

 Московську біржу та її ПЗ внесено до українського санкційного списку

ПАТ "Московська біржа ММВБ-РТС" внесено до оновленого списку юридичних осіб, до яких застосовуються персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції).

Згідно з документом, оприлюдненим на сайті глави держави в четвер, у випадку "Московської біржі" режим санкцій, крім блокування активів, обмеження торговельних операцій, передбачає також заборону передання технологій і прав інтелектуальної власності, заборону українським компаніям використовувати у своїй діяльності електронні торговельні системи "ПЗ Plaza" та "ПЗ Forts", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Крім цього, серед обмежень для Московської біржі - обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг, використання телекомунікаційних мереж загального користування.

Санкції накладено на три роки.

"Московська біржа" раніше володіла великими частками у двох із трьох провідних українських фондових біржах - ПФТС і "Українській біржі", а програмне забезпечення (ПЗ) "Мосбіржі" було основою для ПЗ українських майданчиків.

"Московська біржа" у 2016 році вийшла з капіталу українських бірж, проте представники регулятора - Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України - висловлюють побоювання, що ПЗ українських майданчиків усе ще залежить від "Мосбіржі".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3067907
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору