EN|RU|UK
 Політика України
  1378  2

 Рада сьогодні продовжить розгляд законопроекту про Антикорупційний суд і спробує призначити суддів КС

Верховна Рада продовжить у четвер розгляд у другому читанні президентського законопроекту №7440 "Про Вищий Антикорупційний суд" (ВАС) і планує розглянути призначення суддів Конституційного суду за своєю квотою.

Про це йдеться в порядку денному Ради, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Після розгляду законопроекту про ВАС планується розглянути ще понад 60 питань.

Зокрема, заплановано розглянути вето Президента до закону "Про приватну детективну (розшукову) діяльність", денонсацію Конвенції Міжнародної організації праці про використання праці жінок на підземних роботах у шахтах будь-якого роду № 4.

Кілька урядових законопроектів планується розглянути в першому читанні, зокрема №6350 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання відпустки усиновлювачам під час усиновлення дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування" та №7306 "Про Митний тариф України", №6534-1 "Про внесення змін до статті 133 Податкового кодексу України (щодо забезпечення внесення пенсійних фондів до Реєстру неприбуткових установ та організацій)".

Після розгляду цих законопроектів депутати планують перейти до питання обрання суддів КСУ.

Далі у переліку питань стоять законопроекти уряду №4591 "Про Установу бізнес-омбудсмена" та №2216а "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності технологічних парків".

Як повідомлялося, у середу депутати розпочали розгляд у другому читанні законопроекту №7440 про Антикорупційний суд, розглянувши понад 200 із 1927 поправок.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3067803
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору