EN|RU|UK
 Суспільство
  5667  26

 Тільки кожен 20-й українець виїздить на заробітки до Польщі легально, - президент асоціації підприємств з працевлаштування Воскобойник

Водночас, за словами виконавчого директора ГО "Європа без бар'єрів" Ірини Сушко, Україна посідає перше місце серед країн, що підроблюють документи.

Згідно з прогнозами, міграційна хвиля буде котитися ще кілька років. Після чого спаде. При цьому зараз, за ​​правилами, на заробітки в Польщу виїжджає тільки кожен 20-й українець. Про це повідомив президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник в ефірі "5 каналу".

"2016 рік: Польща видала 1 млн 300 тис. запрошень. Через легальні компанії виїхало 9,5 тис. осіб. 2017 рік: Польща видала 1 млн 700 тис. запрошень. А через легальні компанії виїхало тільки 12,4 тис. осіб", – повідомив Воскобойник.

При цьому, за словами виконавчого директора громадської організації "Європа без бар'єрів" Ірини Сушко, Україна посідає перше місце серед країн, що підроблюють документи.

"Україна в списку країн, громадяни яких підробляють документи. І при цьому цікаво, що, наприклад, минулого року ми посідпали перше місце", - заявила експерт.

Також Сушко зазначила, що майже з 99% впевненістю можна говорити, що людина (яка нелегально приїхала на заробітки за кордон. - Ред.) зіткнеться з абсолютно не тими умовами роботи, на які вона розраховувала.

"Людина може потрапити в мережі, наприклад, работорговців. Коли люди потрапляють у країну, в яку вони прямували, вони не можуть ні до кого звернутися по допомогу, по захист, адже вони приїхали нелегально", - зазначила Сушко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3067705
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору