EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  2999  13

 Із 487 відремонтованих доріг на 136 виявлено дефекти. Підрядники зобов'язані їх усунути, - Новак

У 2017 році було відремонтовано 2100 км доріг, на що було виділено 20 млрд грн. До 1 червня "Укравтодор" має намір перевірити контроль якості виконаних робіт.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це сказав в. о. глави "Укравтодору" Славомир Новак.

Підприємство встановило гарантійний термін виконаних робіт 5 років для аварійного ремонту доріг, і 10 років для капітального ремонту. З боку держави передбачено 4-рівневий контроль якості ремонту доріг. Також на багатьох ділянках буде реалізований 5-й рівень контролю з боку контролюючих громадських груп.

Новак повідомив, що минулого року підприємство "Дорожній контроль якості" отримало нове обладнання і лабораторії. Також вдалося змінити будівельні норми.

За його словами, це дозволить значно підвищити якість робіт і контроль за їх виконанням. Він нагадав, що з 1 січня всі перевірки "Укравтодор" реалізує тільки на дорогах державного значення. На місцевих дорогах контроль має здійснювати місцева влада.

На сьогодні за 2018 рік перевірка всіх об'єктів реалізована на 90%. На ще 10% перевірка закінчиться до 1 червня.

На 136 дорогах із 487 відремонтованих у 2018 році були виявлені недоліки.

"Дефекти не є серйозними. Але їх своєчасне виявлення дозволяє не допустити подальших руйнувань", - зазначив Новак, додавши, що "Укравтодор" не сплатив підрядникам за неякісно виконані роботи і зобов'язав їх усунути дефекти.

Також Новак навів статистику виконання ремонтних робіт по областях. За його словами, найкраще роботи виконані у Вінницькій, Львівській, Одеській областях.

Нагадаємо, 30 березня прем'єр-міністр Володимир Гройсман проінспектував ремонт автомобільної траси Р-18 під Житомиром.

Новак привів цю трасу як приклад дуже поганого ремонту дороги. "Укравтодор" не сплатив за ці роботи і буде зобов'язувати підрядників усунути помилки.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3067589
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору