EN|RU|UK
 Суспільство
  6091  26

 Ректору Сумського педуніверситету Лянному оголосили догану за практику студентів в окупованому Криму, - Міносвіти

Міністерство освіти і науки оголосило догану ректору Сумського державного педагогічного університету Юрію Лянному за організацію практики студентів у тимчасово окупованому Криму.

Про це йдеться в повідомленні МОН, передає Цензор.НЕТ.

"21 травня 2018 року в МОН підписано Наказ про оголошення догани ректору Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Юрію Лянному за невиконання умов трудового контракту. Таке рішення ухвалено на підставі рекомендацій експертно-кадрової комісії 17 травня 2018 року", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що комісія розглядала три питання: результати позапланової перевірки Сумського державного педагогічного університету імені А.С Макаренка, здійсненої з 24 до 27 квітня 2018 року Державною інспекцією навчальних закладів України (ДІНЗ); участь у поході студентів спеціальності "Туризм" Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка з 27 квітня до 7 травня 2018 року, і, можливо, влітку 2017 року на тимчасово окуповану територію України Автономної Республіки Крим та можливі порушення антикорупційного законодавства (неврегулюваний конфлікт інтересів) ректором Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Також наголошується, що міністерство направило листа до Служби безпеки України із проханням з’ясувати обставини організації та здійснення поїздки студентів університету до окупованого Криму, під час якої життя студентів наражалося на небезпеку.

Крім того, МОН звернулося до Національної поліції щодо перевірки факту спільної роботи близьких осіб в університеті. У разі підтвердження наявності потенційного чи реального конфлікту інтересів правоохоронними органами та МОН будуть вжиті відповідні заходи.

Як повідомлялося, група студентів 1-3 курсів Сумського педагогічного університету, майбутніх фахівців у туристичній галузі, перебувала на практиці в окупованому Криму. За словами ректора, це питання, зокрема маршрут проходження практики в Криму, було узгоджено зі Службою безпеки України. Водночас, як пишуть місцеві ЗМІ, в Управлінні СБУ в Сумській області спростували твердження Ю.Лянного про узгодження маршруту.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3067579
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору