EN|RU|UK
 Політика України
  8261  41

 Рада сьогодні розгляне в другому читанні законопроект про Антикорупційний суд

Верховна Рада України в середу, 23 травня, має намір почати розгляд у другому читанні внесеного президентом Петром Порошенком законопроекту про Антикорупційний суд.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в порядку денному Верховної Ради України, опублікованому на офіційному сайті парламенту.

Повідомляється, що в першому блоці народні депутати мають намір розглянути питання ратифікації, зокрема, два президентські законопроекти "Про приєднання України до Метричної конвенції" (0181) і "Про денонсацію Конвенції Міжнародної організації праці про використання праці жінок на підземних роботах у шахтах будь-якого роду № 45 "(0185).

Далі народні обранці мають прийняти доопрацьований проект постанови №6467 "Про Рекомендації парламентських слухань на тему:"Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє".

Після цього Рада планує розпочати розгляд у другому читанні проекту закону №7440 "Про Вищий антикорупційний суд", внесеного президентом України Петром Порошенком у грудні 2017 року.

Наступний на порядку денному - проект постанови №7363 "Про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему:"Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації".

В кінці засідання заплановано розглянути ще дві ратифікації: законопроект №0145 "Про ратифікацію Генеральної Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про співробітництво в сфері оборони" і проект закону №0153 "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії стосовно співробітництва в сфері військових перевезень ".

З 16:00 депутати працюватимуть в комітетах, фракціях і групах.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3067553
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору