EN|RU|UK
 За кордоном
  22765  100

 Доречно говорити про "друге видання" холодної війни, - Лавров звинуватив Захід у спробі створити негативний образ Росії

Глава МЗС РФ Сергій Лавров вважає, що політична незалежність Росії не подобається частині західної еліти, яка прагне за це покарати Москву.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс.

"Складається враження, що певній частині політичної еліти на Заході не подобається те, що Росія успішно вирішує завдання внутрішнього розвитку і ефективно захищає суверенітет, проводить самостійний, незалежний зовнішньополітичний курс", - сказав він в інтерв'ю аргентинській газеті "Кларін".

"Звідси - прагнення покарати нас, стримати наш розвиток, зокрема шляхом односторонніх санкцій, сформувати в медійному просторі негативний образ нашої держави", - зазначив він.

Лавров заявив, що зараз у РФ із Заходом складні стосунки. "Разом із тим не думаю, що доречно говорити про "друге видання" "холодної війни", головною відмінною рисою якої було жорстке військово-політичне протистояння двох ідеологічних систем і соціально-економічних моделей державного устрою. Сьогодні про таку боротьбі ідеологій, коли світ був фактично розколотий навпіл, не йдеться", - сказав міністр.

Лавров підкреслив, що пройшло кілька десятиліть після падіння "Берлінської стіни", але розділові лінії в Європі зберігаються. "Майже через 30 років після падіння "Берлінської стіни" її пережитки, як я вже зазначив, досі зберігаються на Заході. Наприклад, у вигляді Північноатлантичного альянсу", - зазначив він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3066918
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору