EN|RU|UK
 Економіка
  13006  59

 Металурги просять Гройсмана втрутитися в ситуацію навколо страйку працівників локомотивних депо

Федерація металургів України та Об'єднання підприємств "Укрметалургпром" застерігають прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана про катастрофічні наслідки "італійського" страйку працівників локомотивних депо, а також закликали главу Кабінету міністрів взяти під особистих контроль ситуацію на УЗ.

Про це йдеться в спільному листі Сергія Біленького, глави ФМУ, і Олександра Каленкова, президента ОП "Укрметалургпром" до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі Степана  Кубіва, віце-прем'єр-міністра Володимира Кістіона і міністра інфраструктури Володимира Омеляна, текст якого є у бізнес-порталу  UAprom.

"Одним із визначальних чинників ефективної і безперебійної роботи гірничорудних і металургійних підприємств є забезпечення своєчасних і в повному обсязі поставок сировини та вивезення готової продукції залізничним транспортом. А це, в свою чергу, багато в чому залежить від забезпечення маршрутів локомотивною тягою, і будь-які ускладнення в цьому питанні призводять до негативних наслідків", - сказано в документі.

При цьому в Асоціації зазначили, що сьогодні якраз і спостерігається вказане ускладнення внаслідок страйку машиністів локомотивів, яка розпочалася 14 травня поточного року одночасно в декількох залізничних депо, підпорядкованих ПАТ "Укрзалізниця", зокрема, Кременчуцькому, Синельниківському, Коростенському, Полтавському, Дарницькому, Тернопільському, Здолбунівському, яких підтримали і працівники локомотивного депо Кривий Ріг.

"Зрозуміло, що в демократичній країні природним є захист працівниками своїх прав усіма дозволеними засобами, в тому числі, і шляхом страйку, однак протягом уже чотирьох (!) днів з моменту його початку ситуація аж ніяк не змінилася, в результаті чого зараз значну кількість вантажоперевезень заморожено з відповідними наслідками", - зазначають автори листа.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3066828
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору