EN|RU|UK
 Політика України
  1361  2
Матеріали за темою:

 Вища кваліфкомісія суддів рекомендувала призначити 15 суддів ВАСУ в інші суди

Після створення нового Верховного Суду вищі спецсуди підлягають ліквідації. Вища кваліфікаційна комісія суддів рекомендувала призначити 15 з 25 суддів Вищого адміністративного суду України в інші суди після ліквідації суду.

Відповідне рішення комісія винесла сьогодні, 17 травня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.

Зокрема, комісія рекомендувала суддю Ірину Борисенко до призначення в Київський окружний адміністративний суд, Світлану Головчук - в Одеський апеляційний адміністративний суд, Любов Гончар - в Одеський апеляційний адміністративний, Анатолія Єрьоміна - до Донецького апеляційного адміністративного суду, Анатолія Загороднього - в Одеський апеляційний адміністративний суд , Миколу Заїку - до Вінницького апеляційного адміністративного суду, Олену Калашникову - до Київського апеляційного адміністративного суду, Інну Масло - до Донецького апеляційного й адміністративний суд, Миколу Мойсюка - до Львівського апеляційного адміністративного суду, Валентину Мороз - до Дніпропетровського апеляційного господарського суду, Юрія Черпака - в Одеський апеляційний адміністративний суд, Людмилу Черпицьку - до Київського апеляційного адміністративного суду, Едуарда Шведа – в Одеський апеляційний адміністративний суд, Віктора Швеця - до Донецького апеляційного адміністративного суду, Ігоря Штульмана - до Донецького апеляційного адміністративного суду.

Питання про рекомендацію суддів: Наталії Блажівської, Олександра Веденяпіна, Костянтина Винокурова, Олега Голяшкіна, Яни Іваненко, Нінель Маринчак, Ірини Приходько, Юрія Рецебуринського, Євгенії Усенко, Юрія Цвіркуна, - поки відклали.

Нагадаємо, Закон "Про судоустрій і статус суддів" передбачає ліквідацію вищих спецсудів і Верховного Суду України з моменту початку роботи Верховного Суду. Судді з цих судів можуть взяти участь у конкурсах або претендувати на посаду в судах такого рівня або суд нижчої інстанції без конкурсу.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3066622
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору