EN|RU|UK
 Суспільство
  791  1

 Податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з обігом 30 млн грн на Сумщині

У Сумській області співробітники податкової міліції ліквідували центр мінімізації митних платежів з обігом майже 30 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Під час операції "Рубіж-2018" і розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей Кримінального кодексу, було встановлено ​​групу осіб, які, використовуючи підконтрольні підприємства, організували незаконну діяльність зі ввезення на територію України різних товарів за заниженими цінами.

За версією слідства, організатор незаконної діяльності, досягнувши домовленості з підприємствами-"вигодонабувачами" щодо ввезення товарів з-за кордону, давав вказівки бухгалтеру на виготовлення імпортних контрактів, інвойсів та інших документів від імені підприємств-нерезидентів, і внесення в них неправдивих відомостей про фактичну вартість імпортованих товарно-матеріальних цінностей.

Виготовлені в такий спосіб документи передавалися особам, які виконували функції митних брокерів, і на митницю ДФС з метою їх подальшого використання під час митного оформлення товарів за заниженою вартістю.

Надалі товари реалізовувалися за готівкові кошти без відображення в податковому та бухгалтерському обліку, що призвело до ненадходження податків до бюджету в особливо великих розмірах.

Під час санкціонованого судом обшуку було виявлено та вилучено документацію з фактичного придбання ТМЦ, митні декларації, контракти та інвойси нерезидентів, 22 печатки підконтрольних підприємств, 30 банківських карток.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3066571
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору