EN|RU|UK
 Економіка
  12986  54

 В "Укрзалізниці" зараз великі труднощі з тягою. Необхідні умови для використання приватних локомотивів, - член комітету ВР з питань транспорту Гусак

Останнім часом знову почалися перебої в роботі державного залізничного монополіста ПАТ "Укрзалізниця".

Про це повідомив член комітету Верховної Ради з питань транспорту Володимир Гусак на своїй сторінці в соцмережі, передають "Подробности".

Робота залізничного транспорту в Україні за останні кілька років викликала шквал критики, нагадав він. "Очевидно, що суттєві зміни потрібні. В "Укрзалізниці" зараз великі труднощі з тягою, тож необхідно створити умови для того, щоб для вирішення цієї проблеми можна було задіяти приватні локомотиви", - зазначив Гусак.

Він також наголосив на необхідності збільшити прозорість у залізничних тарифах, передавши повноваження з їх встановлення незалежному регулятору - Національній комісії з регулювання на транспорті.

Але водночас реформа такого складного та інерційного механізму, як українська залізниця, пов’язана з великими ризиками, за словами депутата.

"Важливо, щоб під час створення більш конкурентного ринку не була втрачена можливість повагонних (не маршрутних) відправок, частка яких у перевезеннях УЗ становить 60% (а ось в Європі збірних поїздів майже немає). Є також інші застереження. Будемо разом шукати відповіді, щоб зробити український залізничний транспорт кращим, а не втратити навіть те, що маємо", - резюмував Гусак.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3066557
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору