EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  15885  117

 Союз українських підприємців висунув ТОП-10 вимог бізнесу до влади

Союз українських підприємців зазначає, що багато чого з цього списку вимог було їм обіцяно (особисто Президентом, коаліцією, Кабміном та ін.), але не зроблено! А публічні обіцянки треба виконувати або поступатися місцем тим, хто їх виконає.

Про це пише на своїй сторінці в соцмережі Facebook український підприємець, засновник групи компаній "Текстиль-Контакт", громадський діяч і блогер Олександр Соколовський, інформує Цензор НЕТ.

"Це не просто рекомендації, а маніфест - ТОП-10 вимог бізнесу до влади! Ухвалено членами Союзу Українських Підприємців, а в СУП входить вже понад 620 підприємств! Завтра цей документ буде офіційно оприлюднено. А зараз триває зустріч блогерів із очільником СУП В'ячеславом Клімовим, обговорюємо вимоги і те, як домагатимемося їх виконання! Це - далеко не все, що вимагає бізнес, є ще багато всього важливого, невідкладного і навіть розпочатого. Але це - плацдарм, з якого зможе початися економічна модернізація України! Ці ініціативи - не чергові поради та рекомендації до нашої влади. Це - вимоги! У них нічого нового. Всі ці питання назріли і перезріли. Багато чого з цього списку було нам обіцяно (особисто Президентом, коаліцією, Кабміном та ін.), але не зроблено! А публічні обіцянки треба виконувати або поступатися місцем тим, хто їх виконає!" - написав він.

"Не вважаю, що бізнесмени мають іти в політику, це зовсім інша робота! Але ми проти тих, хто перетворив за 27 років політику у вигідний бізнес. А в результаті - катастрофічний відтік трудових ресурсів, мінімальний інтерес інвесторів, найнижче на континенті ВВП на душу населення, продуктивність і зарплата! А нам хочеться працювати в кайф, а не виживати! І працювати в Україні! І не дати остаточно перетворити її на країну, де процвітають і правлять "рєшали" і силовики! Марно боротися з окремими фактами правового свавілля і крадіжок НАШИХ податків. Поки ми будемо ходити по цьому колу, Система буде нас заспокоювати черговими обіцянками і обігравати! І ніякі порядні і кваліфіковані люди всередині влади не допоможуть! Щоб хакнути Систему потрібні системні реформи, які смертельні для "рєшал". Лібералізація законодавства і спрощення процедур ламає їхні схеми, відрізає від держбюджету, вбиває відкати і плавно підводить до звичного в Європі життя "на одну зарплату". Тому вони шалено опиратимуться! СУП закликає бізнес об'єднатися, ПРИМУСИТИ слуг народу зробити свою роботу і перестати нас дурити! - заявив Соколовський.

"Приклад обману - історія з обіцянками влади ухвалити закон про заміну податку на прибуток податком на виведений капітал (вимога #1 у цьому списку)! Нас вже третій рік водять за ніс, а відпрацьований авторами з усіма, з ким тільки можна, закон, лежить в АП і не подається у ВР! І стає зрозуміло, за кого нас мають у цих "високих кабінетах" (хронологію проходження погоджень викладу в першому коменті)! Розумію, що не зацікавлена ​​Система, заточена під наш "елітний істеблішмент", в ухваленні цих вимог - вони призведуть до незворотних для неї змін! Тому мало надії на ЗМІ. Вони під контролем ОФПГ, а тих усе цілком влаштовує. Залишається залучати до підтримки цього маніфесту інші бізнес-об'єднання і качати ситуацію через ФБ далі! Прошу всіх, хто розуміє ризик економіки в болоті вічної стагнації, допомогти в поширенні! Бізнес не почують, поки виборці не тиснутимуть на владу!" - резюмував Соколовський.

Союз українських підприємців висунув ТОП-10 вимог бізнесу до влади 01

Союз українських підприємців висунув ТОП-10 вимог бізнесу до влади 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3066468
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору