EN|RU|UK
 Суспільство
  930  0

 Після тривалої хвороби помер офіцер морської піхоти Олександр Конотопенко. ФОТО

Сьогодні, 16 травня, у віці 41 року після тривалої боротьби з важкою хворобою пішов із життя морський піхотинець, людина честі і справжній воїн Олександр Конотопенко. Один із тих небагатьох патріотів, офіцерів ВМС України, хто не зрадив присягу під час окупації Криму Росією. Напередодні смерті Олександру Конотопенку було присвоєно звання полковника.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала керівник проекту "Книга пам'яті полягли за Україну" Тетяна Барвінська, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Прощання з Героєм відбудеться завтра, в четвер 17 травня 2018 року в м. Миколаїв на території 36-ї окремої бригади морської піхоти о 9:00. Після чого його тіло доставлять додому і поховають на кладовищі с. Новобогданівка Миколаївської області, у мами. В Олександра залишилася дружина і двоє синів. Вічна і світла пам'ять Герою! Щирі співчуття рідним і близьким ..."- написала вона.

Після тривалої хвороби помер офіцер морської піхоти Олександр Конотопенко 01

Конотопенко Олександр Якович родом з Миколаєва, народився 14 жовтня 1976 року в с. Новобогданівка. Кадровий офіцер ВМС. Навчався в Одеському інституті Сухопутних військ, який закінчив в 1998 р. Служив у Севастополі. Після виходу з Криму займався підготовкою морпіхів на полігоні Широкий Лан, служив заступником командира 1-го батальйону в складі 79-ї десантно-штурмової бригади, в 2016 - начальник групи підготовки снайперів (Командування Військово-морських сил України в\ч А0456).

Після тривалої хвороби помер офіцер морської піхоти Олександр Конотопенко 02

"Конопенко Олександр мав великий авторитет серед своїх товаришів по службі, завжди допомагав ухвалити правильне рішення, підтримував, вселяв оптимізм. Він був одним зі справжніх офіцерів, яких тепер мало, хоробрим, мужнім і справедливим, про таких кажуть людина-кремінь.

Коли в Олександра Яковича виявили онкологічне захворювання, друзі, рідні, побратими і просто небайдужі українці всім миром зібрали йому кошти на лікування в Німеччині, з'явилася надія на одужання. На жаль, після повернення в Україну стан воїна погіршився і врятувати його не вдалося ... Олександр Конотопенко був людиною дивовижної сили волі і характеру, що навіть в останні дні він посміхався і жартував. Говорив, що дуже хоче востаннє побачити Україну, яку дуже любив", - зазначила Барвінська.

Ці слова на своїй сторінці Олександр залишив усім нам. Прислухайтеся до них.

"Хочу всім сказати, що, які б неприємні сюрпризи вам не підносила доля, ніколи не здавайтеся і не опускайте рук!!!!

Вірте!!! Сподівайтеся!!! Любіть!!!

Бо любов творить дива!!!

З повагою і вдячністю

Олександр Конотопенко!!!"

Після тривалої хвороби помер офіцер морської піхоти Олександр Конотопенко 03

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3066426
 
 
 
 
 
 вгору