EN|RU|UK
 Політика України
  61009  281

 Коломойський: Я для Порошенка - світоглядний опонент. У мене з цього приводу дуже велике розчарування

Олігарх Ігор Коломойський заявив про те, що є для президента Петра Порошенка опонентом, а також про те, що Порошенко має намір взяти під контроль телеканал 1+1.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він розповів в інтерв'ю DW.

"Не будемо ототожнювати пана Порошенка - незважаючи на те, що він чинний президент України, - з державою Україна. Тим більше, менше ніж за рік до президентських виборів. Так, він - чинний президент України. Але це не означає, що є претензії в держави до нас як до колишніх власників "Приватбанку"... Вони є в Порошенка ...

Порошенко не може бути моїм опонентом, тому що ми з ним ніде не змагаємося в одній відкритій політичній боротьбі. Я не беру участь у президентських перегонах і не збираюся брати участь. Ось. Я не є офіційно жодною опозицією, хоча очолюю контрольно-ревізійний комітет партії "Українське об'єднання патріотів". Але, тим не менше, я не займаюся активною політичною діяльністю. Зокрема, може, через те, що немає сьогодні можливості. Але для Порошенка я - опонент. Опонент світоглядний.

Це полягає у нашому різному ставленні до життя. До демократії, до свободи слова, до подій в Україні, до ставлення до того, яким повинен бути президент. І які у нього повинні бути відносини з власним народом, зі своєю країною. Ось у цьому ми з ним повністю відрізняємося. Тому ... у мене щодо нього дуже велике розчарування. Тому я є його опонентом. Але, знову ж таки, це наше внутрішнє питання і наше з ним протистояння. Воно зовсім не вимагає, щоб мені хтось допомагав ззовні. І, скажімо так, це - внутрішня справа України. Наше з ним опонентство", - сказав Коломойський.

Крім того, олігарх заявив про те, що Порошенко має намір підпорядкувати собі всі телеканали, зокрема 1+1:

"Порошенко, для того, щоб вдруге обратися президентом, він повинен... у нього така ідея-фікс, він повинен повністю контролювати всі телеканали. Ну, як у нашого північно-східного сусіда. Ви ж знаєте, так? Там теж колись були всі приватні телеканали... На сьогодні я не можу сказати, що мене переслідує влада. У нас відбувається позиційна якась війна, але вона в межах закону... так, є різні забаганки, ми знаємо, чого хоче Петро Олексійович. Він прогнозований у цьому плані. Він хоче "1+1" на вибори. Ось йому кров з носа потрібен "1+1"".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3066376
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору