EN|RU|UK
 Політика України
  3165  16

 Мін'юст запускає програму стягнення заборгованості із зарплати - за моделлю роботи з недобросовісними аліментниками

Міністерство юстиції запускає механізм стягнення заборгованості із заробітної плати - за раніше запущеною моделлю стягнення заборгованості з аліментів.

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, про це заявив міністр юстиції Павло Петренко під час засідання Кабінету Міністрів 16 травня.

Відповідні рішення були підтримані Кабінетом Міністром.

Петренко наголосив, що така робота вестиметься системно за принципом стягнення заборгованості з аліментів. На його думку, успіхи в питанні стягнення боргів з аліментів засвідчують ефективність таких методів.

Міністр зазначив, що з початку року 427 тис. українських дітей "отримали борг з аліментів зі своїх недобросовісних батьків". Це становить 170 млн грн, а рівень стягнення елементів зріс на 77%.

Серед ефективних інструментів такого механізму Петренко, зокрема, назвав роботу мобільних груп державних виконавців, створення в регіонах публічних дощок ганьби.

Міністр виокремив роль державного реєстру боржників з аліментів та анонсував запуск аналогічного реєстру боржників із зарплат.

"Це публічний реєстр, де кожен зможе знайти інформацію щодо контрагентів, які їм заборгували заробітну плату", - пояснив він.

За словами міністра, з початку року вдалося стягнути борг із зарплати в 70 млн грн. Зокрема, 13 млн грн стягнуто з дніпропетровського "Азоту".

Зі свого боку прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що високий рівень заборгованості із зарплати на багатьох державних підприємствах: "Багато таких підприємств із державною формою власності. Це зайвий раз свідчить, наскільки неефективне державне управління".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3066325
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору