EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  8244  33

 Представник МВФ в Україні Люнгман назвав вісім ключових реформ для зростання української економіки

Для забезпечення стійкого економічного зростання Україна почала впроваджувати і продовжує працювати над вісьмома ключовими структурними реформами.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це сказав постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман під час своєї відкритої лекції для студентів Тернопільського національного економічного університету.

За його словами, серед таких реформ - реструктуризація центрального банку, очищення фінансового сектору, перелаштування системи управління державними фінансами та податковою адміністрацією, реформи пенсійного забезпечення та енергетичного сектору, приватизація, боротьба з корупцією, а також відкриття ринку землі.

Об’єднує всі ці реформи необхідність мати міцне інституційне підґрунтя для їх реалізації. Тож особливу увагу під час лекції представник МВФ звернув на інституційну економіку, закликавши майбутніх економістів глибше опановувати цей фах.

"Значення міцних та ефективних урядових інституцій є ключовим для забезпечення ґрунтовного економічного зростання, що доведено авторитетними економічними дослідженнями. Інституційно зрілі держави традиційно демонструють вищі темпи економічного розвитку, хоча економісти все ще сперечаються, що є похідним один від одного - чи потужні інститути передусім сприяють економічному підйому чи, навпаки, стійкий розвиток зміцнює самі інститути", - зазначив Люнгман.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3066185
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору