EN|RU|UK
 За кордоном
  15118  73

 "Деякі держави підігрівають націоналістичні настрої", - прем'єр Молдови назвав неможливим об'єднання з Румунією

Уряд Молдови відкинув можливість об'єднання країни з Румунією, повідомила в п'ятницю британська газета "Гардіан" із посиланням на заяву прем'єр-міністра Павла Філіпа.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Уряд Молдови відкинув можливість возз'єднання з Румунією, незважаючи на часті заклики до об'єднання двох країн", - пише газета.

В інтерв'ю виданню П.Філіп наголосив, що Молдова - суверенна держава, незалежна від Румунії.

"Занадто багато було сказано про об'єднання, ідентичність, мову, і я б хотів побачити конкретні кроки, спрямовані на розвиток країни... Усі ці проблеми, які зачіпають настрої людей, слід відкласти до кращих часів", - сказав П.Філіп.

При цьому прем'єр застеріг інші країни від втручання у внутрішні справи Молдови, заявивши, що "деякі держави підігрівають націоналістичні настрої в Молдові", і зазначив у зв'язку з цим, зокрема, Румунію та Росію.

Відповідно до нещодавнього опитування, у громадян Молдови немає єдиної думки з приводу вектора її розвитку. Результати опитування засвідчили, що 37% громадян вважають рух у бік ЄАЕС найкращим рішенням для республіки, 31% наполягає на шляху до ЄС, 26% - на об'єднанні з Румунією. У Румунії ідею об'єднання двох держав підтримує понад половина населення країни.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3065605
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору