EN|RU|UK
 Політика України
  78617  394

 Турчинов вимагає від СБУ розслідувати трансляцію "військового параду" з "ДНР" українськими ЗМІ: "Це популяризація терористичної організації"

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов ініціюватиме розслідування і відповідне впровадження санкцій щодо українських електронних ЗМІ, які вели пряму трансляцію "військового параду" з окупованого Донецька під заголовком "Трансляція з ДНР".

Як передає Цензор.НЕТ, про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

 "Сьогодні, коли весь світ згадує мільйони людей, які загинули під час Другої світової війни, деякі українські електронні ЗМІ вели пряму трансляцію так званого "військового параду" з окупованого Донецька під заголовком "Трансляція з ДНР"", - написав Турчинов.

Він наголосив, що тиражування такої інформації, "щоб посіяти розбрат та зневіру" і "перетворити визвольну війну на громадянську", є одним з пріоритетів гібридної війни, що веде проти нас Росія.

"А в цьому випадку ми можемо говорити і про цілком конкретний злочин - популяризацію терористичної організації", - додав секретар РНБО.

"Адекватна протидія інформаційній агресії - необхідний та важливий елемент захисту нашої країни. Саме тому я звернувся з офіційним листом до СБУ щодо розслідування цього правопорушення та внесення електронних ЗМІ, які забезпечували пряму трансляцію "святкування" окупаційних військ Росії в Донецьку, до санкційного списку", - повідомив Турчинов.

Він наголосив, що в цьому випадку не йдеться про свободу слова чи її обмеження, оскільки "співпраця з терористами, співучасть у терористичній діяльності, популяризація терористичних структур є злочином у будь-якій цивілізованій країні".

Секретар РНБО нагадав, що українську владу також критикували за санкції проти російських електронних ЗМІ та російських соцмереж, але сьогодні західні партнери України, "зокрема і з урахуванням українського досвіду, безкомпромісно протидіють у своїх країнах інформаційним рупорам російської пропаганди".

"У Німеччині та Франції розробляють та ухвалюють жорсткі законодавчі акти щодо протидії інформаційному тероризму та інформаційним фейкам", - додав він.

"Зважаючи, що Україна перебуває на передовій у цій війні, нам необхідно негайно імплементувати їхні напрацювання та досвід до українського законодавства", - впевнений Турчинов.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3065233
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору