EN|RU|UK
 За кордоном
  37225  147

 "Бандера - один із моїх героїв!" - генерал армії Хорватії Желько Гласнович. ВIДЕО

Генерал добре обізнаний з визвольною боротьбою ОУН-УПА і передає вітання всім українцям.

Про це у своєму блозі написав координатор організації С14 Євген Карась, повідомляє Цензор.НЕТ

"Сердечні вітання до українського народу та української молоді. Не забувайте хто ви є. Бережіть свою ідентичність, історію, віру та релігію. Разом Україна та Хорватія з Божою підтримкою встоять супроти нащадків комуністів та більшовицької орди. Також я хочу додати, що маємо одну спільну історію. Ми знаємо, що таке сталінський терор і що пережили українці. Хочу сказати, що особисто для мене Степан Бандера - це один з моїх героїв. Він був убитий КГБ-ФСБ. Це борець за український народ та незалежність України. Ми не можемо забувати таких осіб, бо це частина нашої історії", - сказав генерал Гласнович.  

"Генерал Желько Гласнович. Веселий та жвавий чоловік. Герой війни за незалежність Хорватії. "Що спільного між дружиною та терористами? З ними неможливо вести переговори!" - жартує Гласнович. Його рід походить з косовських хорватів. У середині ХХ століття під час радянського режиму родина виїхала до Канади. Желько декілька років служив в армії Канади. Потім у Французькому іноземному легіоні. У 1990-1991 роках Гласнович воював під час операції в Персидській затоці. З початком війни у Хорватії повернувся додому. Воював у Хорватській національній гвардії. Під час боїв у Боснії генерал був поранений в область серця, але за два місяці покинув госпіталь та повернувся в зону бойових дій. До 2015-го року не займався політикою, але був обраний депутатом парламенту Хорватії", - написав Карась.

Координатор організації С14 зазначив, що "багато спілкувалися з депутатом щодо російської загрози. Говорили за події з отруєнням в Солсбері і Желько сам нагадав, що подібним чином був убитий російськими спецслужбами Степан Бандера. Генерал гарно обізнаний з визвольною боротьбою ОУН-УПА та передає привіт усім українцям".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3065229
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору