EN|RU|UK
 Київські новини
  3211  8

 Верховний суд залишив Гостинний двір у Києві власністю держави, - прокуратура

Верховний суд 8 травня підтримав позицію прокуратури Києва та регіонального відділення Фонду держмайна і залишив у силі постанову Київського апеляційного господарського суду, якою державі повернули Гостинний двір на Контрактовій площі.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі прокуратури міста Києва.

Повідомлялося, що будівля Гостиного двору загальною площею 9 тисяч 433 м кв. з 1994 року перебувала в оренді приватної структури ВАТ "Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство "Укрреставрація".

За умовами договору орендар взяв на себе повну відповідальність за збереження пам'ятки архітектури й утримання будівлі в належному санітарному, протипожежному і технічному стані.

Незважаючи на це регіональним відділенням Фонду держмайна по м.Києву неодноразово встановлювалися факти суттєвого порушення орендарем умов договору, зокрема, погіршення стану об'єкта оренди, чим створено загрозу руйнування пам'ятки архітектури.

Нагадаємо, Київський апеляційний господарський суд повернув у власність Фонду державного майна пам'ятку архітектури столиці "Гостинний двір". Суд розірвав договір про оренду Гостиного двору між Фондом держмайна і компанією "Укрреставрація". Відповідне рішення ухвалили в середу, 28 лютого.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3065147
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору