EN|RU|UK
 Економіка
  3173  12

 "Запоріжтрансформатор" показала на тендері найкращий результат

Компанія поставить для Дністровської ГАЕС блоковий трансформатор.

Вчора, 3 травня, ПрАТ "Укргідроенерго" провело тендер на поставку блочного трансформатора ТДЦ-430000/330 для четвертого гідроагрегата на Дністровській ГАЕС. Тендер відбувався на майданчику PROZORRO і був проведений спільно з генеральним підрядником - Консорціумом "Науково-виробниче об'єднання "Укргідроенергобуд", якому було доручено будівництво, пише ubr.ua.

На цей момент вибір порталу PROZORRO упав на ПрАТ "Запоріжтрансформатор", серед іншого, завдяки кращій ціновій пропозиції, яка більш ніж на 45% випередила всі найближчі. Це дає можливість отримання цього замовлення саме українському підприємству, яке склало в цьому тендері гідну конкуренцію.

Варто відзначити, що серед учасників на тендері були представлені такі імениті виробники трансформаторного обладнання, як TAMINI Trasformatori S.r.l. (Італія), NEWTON Trasformatori SpA (Італія), Brush Electric Machines Ltd (Велика Британія). Це вчергове підтверджує конкурентоспроможність українського виробника в галузі трансформаторобудування поряд з іншими відомими європейськими компаніями.

Довідка: ПрАТ "Запоріжтрансформатор" - найбільше в ближньому зарубіжжі і Європі підприємство з виробництва трансформаторів та електричних реакторів. За 70 років роботи на ринку компанія здобула світову популярність і високу репутацію надійного виробника. Сьогодні ЗТР - це сучасне підприємство, що динамічно розвивається, має досвід поставок продукції замовникам у 88 країн світу.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3064487
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору